GravityZone Advanced

ביצועים מצויינים ,תוצאות מושלמות

פתרון סייבר אולטימטיבי בתחום ההגנה, איתור, תגובה וניתוח סיכונים מתקדם שנועד לתת מענה לכל חברה.

GravityZone Advanced Security

מערכת הגנה וסייבר עם ממשק ניהול שנועדה להגן על ארגונים ועסקים, המתאימה לשרתי קבצים, מחשבים נייחים, מחשבים ניידים, שרתים פיזיים או וירטואליים. מחשבי אפל ולינוקס.

המערכת עובדת בטכנולוגיה רב שכבתית מתקדמת המבצעת זיהוי ,מניעה וחסימה מהטובות ביותר בתחום, תוך שימוש בטכניקות של ניתוח ולמידת המערכת באמצעות בינה מלאכותית  , ניתוח התנהגותי וניטור רציף של תהליכי עבודה. המערכת כוללת חסימה הרמטית כנגד וירוס הכופר.

מדורגת במקום הראשון נגד אנטי וירוסים, נגד תוכנות כופר,fishing  וטכנולוגיות ספאם

 Bitdefender משתמשת בחדשנות מתמדת כדי לתפוס כל דבר, החל מתוכנות זדוניות יומיומיות וכלה בהתקפות מתקדמות וגלי כופר שפתרונות אחרים מפספסים, תוך השפעה מינימלית  על ביצועי המערכת. הפתרון היחיד שזכה בכל פרסי VBSpam עד כה, Bitdefender  גורפת ציונים גבוהים בזיהוי דואר זבל באופן עקבי.

 GravityZonen הוא ממשק ניהול אבטחה עסקית מתקדמת המספקת הגנה וניהול מקיפים. ממשק זה מסייע לסביבות IT מודרניות לטפל בכל המתקפות תוך ביטול התקורה של ניהול פתרונות מרובים. ארגונים יכולים להשתמש בממשק הניהול המתארח בענן, או להתקין את הממשק באופן מקומי. הקונסולה המקומית של Bitdefender, המבוססת על מכונות לינוקס מוקשחות עטופות במכשירים וירטואליים, מוגדרת ומוכנה לשימוש בפחות מ-30 דקות. ניתוח סיכונים של נקודת קצה חושף את אזורי הסיכון בלוח מחוונים של תצוגת אבטחה, ומסייע למנהלי מערכת לתעדף איומים קיימים ולהגיב.

Bitdefender מאפשרת לך להפעיל עד 30% יותר שרתים וירטואליים מאשר פתרונות מסורתיים על-ידי מיטוב וריכוז משימות סריקה. להבדיל מפתרונות המסתמכים על מנהל ההתקן VMware vShield,

Bitdefender מכסה כל סביבה וירטואלית ומספקת יכולות איזון עומס, כמו גם סריקת זיכרון ותהליכים. 

Bitdefender GravityZone

מערכת ניהול הגנה ואבטחת נקודות קצה

"GravityZone סיפקה את הרמות הגבוהות ביותר של אבטחה מבלי להאט מחשבים ולהשפיע על חוויית המשתמשים. מבחינה תפעולית, GravityZone בלט גם משום שהוא מספק מבט מרכזי על התשתית שלנו וקל לניהול."

– מאט אולריך, מנהל רשת, Speedway Motorsport

gz-awards-2020

ממשק ניהול אחד עבור כל האירועים והדוחות

  • מעקב קל אחר כל אירועי האבטחה בארגון שלך           דוחות והתראות עוזרים לך להיות מעודכן אירוע כל הזמן 
  • הימנע מאובדן נתונים ומידע סודי                                 חסימת האקרים מלנסות לגנוב רשומות רגישות או מידע אודות עובדים 

  • ממשק ניהול פשוט וזמין מכול מקום                                חסוך זמן באמצעות התקנת הגנה מרחוק  בכל המחשבים שאינם מוגנים 
  • שפר את הפרודוקטיביות הארגונית שלך

    שליטה בגישה של עובדים לאתרי אינטרנט או ליישומים מסוכנים

  • בקרות אבטחה פרטניות ביותר

    התאמה אישית של כל היבט של האבטחה כדי להבטיח הגנה מרבית במאמץ מינימלי

bs_monitosr

שכבות הגנה נוספות

GRAVITYZONE EMAIL SECURITY

עם GravityZone Email Security הארגון שלך נהנה מהגנה מלאה על הדואר האלקטרוני העסקי, הגנה מווירוסים ואיומים מסורתיים אחרים כגון דואר זבל, תוכנות כופר, התקפות פישינג וכתובות URL מסוכנות . מונע איומי דוא"ל מודרניים, ממוקדים ומתוחכמים כולל כופר בדוא"ל עסקי (BEC) והונאת מנכ"ל.

PATCH MANAGEMENT

מערכות הפעלה לא מעודכנות משאירות ארגונים חשופים למתקפות סייבר , המערכת שומרת על עדכניות מערכות ההפעלה והיישומים שלך - תחנות עבודה, שרתים פיזיים ושרתים וירטואליים עם ניהול עדכונים של GravityZone.

FULL DISK ENCRYPTION

GravityZone FDE מגן על נתוני הכונן הקשיח של נקודת הקצה על-ידי מינוף מנגנוני ההצפנה המסופקים על-ידי Windows (BitLocker) ו- Mac (FileVault). הוא מנצל את הצפנת ההתקן המקורית כדי להבטיח תאימות מלאה וביצועים מרביים. GZ FDE משולב במסוף GravityZone. השימוש בתשתית אבטחה קיימת של נקודות קצה לניהול הצפנת דיסק מלאה מאפשר פריסה מרוכזת לחלוטין במאמץ ניהולי מינימלי.

עדיין יש לך שאלות?

האם אתה זקוק לעזרה בהחלטה איזה פתרון מתאים לך?
צוות המכירות של Bitdefender ישמח לעזור .

מעוניין בהדרכה?

קבע פגישה עוד היום

הגנה מפני מתקפות רשת

שכבה חדשה של הגנה מפני התקפות שמטרתן לקבל גישה למערכת על-ידי ניצול פרצות ברשת. הרחבת אזורים מוגנים, עכשיו עם אבטחה רשת החוסמת איומים כמו התקפות Brute Force, גניבת סיסמאות, פרצות רשת , האיומים מזוהים בצורה רחבה יותר ונחסמים בטרם עת .

שכבות הגנה רבות עבור נקודות הקצה

ניטור התנהגות של אנטי-וירוס ותוכנות זדוניות, מאפשר הגנה מפני  איומים בזמן אמת  בקרת יישומים, חומת אש, בקרת מכשירים ובקרת תוכן באמצעות אנטי-fishing ואנטי-ספאם עבור שרתי דואר Exchange.

כיסוי אוניברסלי במוצר אחד

כל נקודות הקצה מוגנות – פיזית/וירטואלית  וענן – לא משנה תצורת העבודה והתשתית, תחנת עבודה, שרת, נייד, או מערכת ההפעלה, Windows, לינוקס, Mac. אתה מכוסה!

הגנה מתקדמת המשלבת ניתוח סיכונים עבור עמדות קצה

זיהוי, הערכה ותיקון יעיל של חולשות נקודות הקצה הוא חיוני בהפעלת תוכנית אבטחה בריאה ובהפחתת הסיכון הארגוני. Analytics Endpoint Risk היא תשתית המקטינה את החשיפה ומקשיחה את ההגנה של נקודת הקצה על-ידי גילוי ותיעדוף של פרמטרים שגויים במערכת ההפעלה והתוכנה המסכנות את החברה . מנהלי מערכת יכולים כעת לטפל בסכנות באמצעות הממשק החדש הזה.

הגנה חדשה עבור התקפות ללא קבצים שכבת

איומים מתוחכמים כמו התקפות ללא קבצים וקוד גדלו במספרם בשנים האחרונות. הגנה מפני ההתקפה החדשה של Script מגנה על התשתית שלך מפני התקפות על כלים לגיטימיים כמו התקפות powershell או שורת פקודה לפני שהם יכולים לפעול.

מדורגים במקום ה-1 בטכנולוגיות אבטחה עסקית

מערכת אבטחה עסקית GravityZone  קיבלה פרסים רבים מהתעשייה ובוחנים עצמאיים. ראה כאן את כל הפרסים.

ממשק ניהול אחיד להכול .

ממשק ניהול מרוכז קל ופשוט , תצוגה פשוטה והגדרות של מדיניות אבטחה לכל סוג ומספר נקודות קצה בכל מיקום.