Bitdefender GravityZone Cloud MSP Security

ניתוח סיכונים, התקשות, Next gen AV ו- EDR מנוהלים
ממסוף MSP יחיד עם רישוי מבוסס שימוש

ההגנה המתקדמת היעילה ביותר על התקפות MSP יכולה להשיג. הוכח במבחנים בעולם האמיתי

הגנת AV או נקודות קצה אינה מספיקה בכדי לעצור תוכנות כופר חדשות, מעללי 0 יום או התקפות חסרות תיקים.

Bitdefender MSP Security מאפשר לספקי שירות מנוהלים (MSPs) לעצור את האיומים הללו בצורה יעילה יותר הודות למערך הרחב של שכבות הקשחה, מניעה וגילוי, וטכנולוגיות הלמידה והמכונות ההתנהגותיות שהשתכללו במשך יותר מעשר שנים עם נתונים ממעל 500 מיליון מכשירים.

שלא כמו פתרונות אחרים של הדור הבא ו- EDR, Bitdefender מדגים באופן עקבי יעילות טובה יותר במבחני אבטחה עצמאיים בעולם האמיתי.

הגישה המרובדת המאוחדת של Bitdefender עוצרת את רוב האיומים באופן אוטומטי, לפני שהם הופכים להפרות. השתמש במסוף יחיד של GP GravityZone, המשולב בכלי RMM, כדי להגן טוב יותר על הלקוחות, לייעל משימות ולהגדיל רווחים.

ראה כיצד MSP מגדילים את ההגנה והרווחים באמצעות Bitdefender

נגן וידאו

ההגנה המתקדמת היעילה ביותר על התקפה

טכנולוגיות בוגרות יותר ושכבות הגנה נוספות מסייעות ל- Bitdefender לעצור איומים מתקדמים יותר ולעלות באופן עקבי על מוצרי AV ו- EDR מהדור הבא בבדיקות בעולם האמיתי.

הפחתת סיכוני הפרת נתונים ומאמצי חקירה

גישת Bitdefender ממנפת סיכון נרחב, התקשות ומניעה כדי לעצור איומים לפני שהם מבוצעים, בניגוד לכלים הראשונים של EDR המסתמכים על איתור אירועים, לאחר שאירעה הפרה.

ניהול מאוחד ותכנית MSP רווחית

Bitdefender GravityZone מאחד הצפנה, בקרת תוכן, תיקון, AV, ניתוח סיכונים ו- EDR. יחד עם רישוי מבוסס שימוש ודרגי מחירים מצטברים, הדבר מגביר את אבטחת הרווחים של MSP ומפחית את התקורה.

ניתוח וניהול סיכוני נקודות קצה

ניתוח סיכונים של Bitdefender Endpoint מראה לך ציוני סיכון בהתבסס על הגדרות המכשיר של הלקוח שלך באבטחת דפדפן, רשת ואישורי אבטחה ומערכת הפעלה, ומתחשב בפגיעויות ביישומים.

זה נותן ל- MSP נראות רציפה של תנוחת האבטחה של לקוחותיהם ומאפשר להם להשוות סיכון בין חברות וזמן ולהראות שיפורים או לתמוך בציות לתקנות סביב מדדי המערכת.

כדי להקל על הסיכונים ולהפחית את שטח ההתקפה, אתה יכול לרדת למטה כדי לראות תצורות שגויות ולהחיל תיקונים. כ- 90% מתיקוני התצורה השגויה ניתנים ליישום באופן אוטומטי, ואם אתה משתמש בניהול תיקוני Bitdefender, תוכל גם להחיל את התיקונים החסרים מאותה תצוגת סיכון, במינימום מאמץ.

מניעת איומים מתקדמת

מניעה אוטומטית יעילה של התקפות מתקדמות חיונית כדי למנוע הפרות נתונים פוטנציאליות ולהפחית את הצורך בחקירת אירועים ידנית.

הטכנולוגיות הבאות, הזמינות עם מוצר התוספת Bitdefender Advanced Threat Security (ATS), נועדו במיוחד לחשוף איומים חמקמקים ולעצור אותם לפני שהם יכולים לבצע ולגרום נזק:

  • HyperDetect למידת מכונה מתכווננת עוצרת התקפות מתקדמות בביצוע מראש עם קבוצה מתקדמת של אלגוריתמים של ML שתוכלו להגדיר להיות אגרסיביים יותר במצבים 'חסום' או 'דיווח בלבד'.
  • הגנת התקפה ללא תיקים מנתח קוד פקודה בזיכרון וחוסם התקפות חסרות קבצים או מבוססות סקריפט הגדלות במהירות, הממנפות כלים כגון PowerShell או שורת הפקודה.
  • מנתח ארגז חול מפוצץ קבצים או סקריפטים חשודים באופן אוטומטי או ידני כדי לספק פסק דין ונראות בהקשר האיומי המלא עם השינויים שפריט מנסה לבצע.

איתור ותגובת עבור נקודות קצה (EDR)

למרות ההתקשות והמניעה הטובים ביותר, תוקפים ומתחכמים מתוחכמים עדיין מקבלים גישה לתשתיות MSP או לקוחות. זה הפך חיוני, אם כן, לאתר ולהפסיק התנהגויות איום מתמשכות לפני שהן הופכות להפרות נתונים יקרות, ולהרוויח הדמיה מלאה של התקפה

כדי למצוא פערי אבטחה או להראות השפעת אירוע על ביקורת ציות.
שילוב טכנולוגיות של למידת מכונה והתנהגות שהושלמו מאז 2009, Bitdefender EDR מספק זיהויים הניתנים לפעולה יותר מכל ספק אחר, כפי שהוכח במבחני MITER 2020.
אנשי MSP ממזערים את הנטל התפעולי שלהם

עם מידע קונטקסטואלי יותר, טכנולוגיות נוספות המסננות רעש, אירועים עדיפים, חקירה מודרכת ושלבי תגובה.

עבור ארגונים אשר אבטחת נקודות הקצה הקיימת שלהם אינה מספקת את הנראות והתגובה המתקפה המתקדמת הנדרשת, הוספת Bitdefender EDR היא דרך מהירה ויעילה לחיזוק האבטחה. מומלץ לשדרג להשתמש ב- EDR עם התקשות Bitdefender ו- AV מהדור הבא להפסיק באופן אוטומטי את רוב האיומים לפני הביצוע, למזער את הסיכונים להפרת נתונים ולייעל את ניהול האבטחה.

 

איתור ותגובה מנוהלים עבור MSP

Bitdefender מספק כעת ציד איומים, איתור ותגובה כשירות מנוהל המיועד ל- MSP. זה עוזר לספקי שירות מנוהלים חסרי מומחי אבטחה פנימיים להציע את רמת ההגנה הגבוהה ביותר עבור לקוחות רגישים ולעצור איומים מתמשכים מתקדמים (APT).
איתור ותגובה מנוהלים של Bitdefender עבור MSP

משלב מנועי איתור ומניעה עטורי פרסים עם פעולת אבטחה מודרנית 24×7 המאוישת במומחיות ברמה עולמית לציד, זיהוי ומיגור יריבים.

לאיתור ותגובה מנוהלים לספקי שירות מנוהלים יהיו שתי אפשרויות מעורבות –

עצת מומחה ותגובת מומחה עם אפשרות ייעוץ מומחה צוות BitDefender MDR מספק ניטור וממליץ על פעולות הדרושות כדי לעצור או להפחית התקפות. עם אפשרות התגובה של המומחה, צוות BitDefender MDR ישפיע גם על שינויים בזמן אמת בסביבת הלקוח כאשר מזוהים אירועי אבטחה, בהתבסס על קבוצה של פעולות שאושרו מראש שסוכמו עם ה- MSP.

עצור הפרות נתונים נוספות ותוכנות כופר חמקמק עם
Bitdefender שכבת MSP אבטחה

הפעל וניהול בקלות הגנת ליבה ותוספות באמצעות קונסולת אינטרנט פשוטה, אינטגרציות נרחבות של פלטפורמות RMM וממשקי API

עדיין יש לך שאלות?

האם אתה זקוק לעזרה בהחלטה איזה פתרון מתאים לך?
צוות המכירות של Bitdefender ישמח לעזור .

מעוניין בהדרכה?

קבע פגישה עוד היום