ULTRA SECURITY

פתרון הגנה וסייבר האולטימטיבי בניתוח, איתור, תגובה וניתוח סיכונים מתקדם שנועד לטפל בכל מחזור החיים של האיום.

מניעת סיכונים מנקודות קצה , זיהוי, תגובה וניתוח סיכונים עבור כל ארגון. באמצעות ניתוח סיכונים משופר בשילוב צוות אנושי

שלא כמו פתרונות אבטחה אחרים עבור נקודות קצה ,

כאשר מניעה לקויה הופכת אותם למסורבלים ומורכבים לתפעול,

Bitdefender מציעה את ההגנה היעילה ביותר בעולם המשולבת עם ניתוח סיכונים , EDR והתנהגות משתמש עבור נקודת קצה בממשק ניהול אחד , 

על ידי שילוב הגנה מתקדמת, ניתוח סיכונים (כולל אלה שנוצרו על ידי המשתמש) והקשחות חדשות בנקודות הקצה שלנו, אנו מסייעים למזער את החשיפה להתקפות של נקודת הקצה, מה שמקשה על התוקפים לחדור.

עם GravityZone Ultra, באפשרותך להפחית את מספר התוקפים תוך זמן קצר ולהגיב לאיומים באמצעות אופציות  אבטחה משולבות.

 חבילת ה-Ultra היא פתרון אבטחת קצה ,שתוכנן כפתרון מלא ל-EPP משולב EDR  קל לשימוש. האולטרה מציע מניעה, זיהוי איומים, תגובה אוטומטית, הצגה בזמן אמת ואחורה, מיון התראה, חקירה, חיפוש מתקדם ויכולות רזולוציה בלחיצה אחת.

בהסתמך על מניעה יעילה וטכנולוגיות אוטומטיות לזיהוי איומים ותגובה, GravityZone Ultra מקטינה בצורה ניכרת את מספר התקריות הדורשות ניתוח ידני ומפחיתה את המאמץ התפעולי הדרוש כדי להפעיל פתרון EDR. המשולב במערכת ניהול אחת .

עם תצוגה ברורה לאינדיקטורים (IOCs) ותזרים עבודה של חקירת איומים ותגובה לאירוע בלחיצה אחת,

GravityZone Ultra המפחית את דרישות המשאבים והמיומנות עבור צוותי אבטחה.תיעוד נתוני נקודת הקצה החדש הוא תוספת הגנה  לשכבות הקיימות להגנה מפני איומים ומבצע זיהוי רחב של פעילויות המערכת (תהליכים, התקנת תוכנית, עומסי מודולים, שינוי רישום, חיבורי רשת וכו') כדי לסייע בהדמיה ארגונית של שרשרת האירועים המעורבים בהתקפה

מנגנון ניתוח הסיכונים של Bitdefender מאפשר לך להעריך, לתעדף ולהקשיח באופן רציף תצורות והגדרות של אבטחה  לנקודות קצה באמצעות מערכת הגדרות פשוטה

 המנגנון גם מזהה פעולות והתנהגויות של משתמשים המהווים סיכון אבטחה לארגון. על ידי אוטומציה פשוטה של פעולות אבטחה והפחתה מתמדת של שטח התקיפה, מושגות רמות הגנה גבוהות ביותר בעלות תפעולית הנמוכה ביותר.

GravityZone Ultra מצטיינת במקום ששחקני EDR אחרים מציגים מערכות מורכבות לתפעול, על ידי מניעה, זיהוי ותגובה התקפות אשר חומקות מההגנה המסורתית באמצעות הרחבת הגנה על נקודות קצה, ניתוח יסודי להתקפה , חקירה, וזיהוי האיומים וכלי תיקון. בעלות הנמוכה ביותר בשוק.

מערכת  EDR, ניתוח סיכונים וטכנולוגיות הקשחה אחת, בממשק אחד  Ultra GravityZone, מספקת את ההגנה הטובה ביותר בעולם, עם 30 שכבות של טכניקות מתקדמות כדי לעצור בהצלחה ,פרצות אבטחה לאורך כל מחזור החיים של האיום, מהרגע הראשון, כופר, פישינג ופעילות זדונית המהוות סיכון.

EDR,ניהול סיכונים וניתוח עמדות קצה

  • לוח מחוונים לסיכונים ארגוניים
  • הערך תצורות שגויות, יישומים ופגיעות מועדות למשתמשים בראש סדר העדיפויות בכל אחוזת נקודות הקצה של הארגון שלך.
  • קבל תמונת מצב של סיכון עבור שרתים והתקני משתמשי קצה ובדוק את נקודות הקצה והמשתמשים החשופים ביותר.
  • זיהוי שגיאות ,יישומים פגיעים ,התנהגות משתמש מסוכנת ,התקנים ומשתמשים הדורשים תיקון והקשחת הגנה

זיהוי סיכונים משפרת את רמת הנראות שיכולה להיות לכם בנוף האיומים של הארגון שלכם וחושפת את ההקשר הרחב יותר של התקפות על נקודות קצה. מודול GravityZone עלית זה כולל ניתוח גורמי שורש, ויזואליזציה של שרשרת הריגה ופעולות תרופתיות הקשורות לאיומים שזוהו ונחסמו על ידי טכנולוגיות למניעת GravityZone, למשל, אנטי-תוכנה (Exploit Defense, PowerShell Defense, HyperDetect וכו '), Sandbox ו- Network. -התקפה על הגנה.

הדמיה של שרשרת האיום עוזרת להבין כיצד תוכננה התקפה חסומה ומאפשרת לך לאפס שלבי התקפה ספציפיים, מכונות, תהליכים, קבצים, תחומי רשת ואלמנטים אחרים המעורבים.

בנוסף ליכולות תיקון אוטומטיות, אתה יכול להשתמש ב- Attack Forensics and Visualization לביצוע פעולה ידנית, כגון הפעלת פקודות PowerShell במחשב הנגוע מרחוק, הריגת תהליך, הסגר קובץ או הוספת קובץ לרשימת חסימות משותפת.

Bitdefender GravityZone

מוביל מוכח באבטחת נקודות קצה

"GravityZone סיפקה את הרמות הגבוהות ביותר של אבטחה מבלי להאט מחשבים ולהשפיע על חוויית המשתמשים. מבחינה תפעולית, GravityZone בלט גם משום שהוא מספק מבט מרכזי על התשתית שלנו וקל לניהול."

– מאט אולריך, מנהל רשת, Speedway Motorsport

gz-awards-2020

שכבות הגנה נוספות

GRAVITYZONE EMAIL SECURITY

עם GravityZone Email Security הארגון שלך נהנה מהגנה מלאה על הדואר האלקטרוני העסקי, הגנה מווירוסים ואיומים מסורתיים אחרים כגון דואר זבל, תוכנות כופר, התקפות פישינג וכתובות URL מסוכנות . מונע איומי דוא"ל מודרניים, ממוקדים ומתוחכמים כולל כופר בדוא"ל עסקי (BEC) והונאת מנכ"ל.

PATCH MANAGEMENT

מערכות הפעלה לא מעודכנות משאירות ארגונים חשופים למתקפות סייבר , המערכת שומרת על עדכניות מערכות ההפעלה והיישומים שלך - תחנות עבודה, שרתים פיזיים ושרתים וירטואליים עם ניהול עדכונים של GravityZone.

FULL DISK ENCRYPTION

GravityZone FDE מגן על נתוני הכונן הקשיח של נקודת הקצה על-ידי מינוף מנגנוני ההצפנה המסופקים על-ידי Windows (BitLocker) ו- Mac (FileVault). הוא מנצל את הצפנת ההתקן המקורית כדי להבטיח תאימות מלאה וביצועים מרביים. GZ FDE משולב במסוף GravityZone. השימוש בתשתית אבטחה קיימת של נקודות קצה לניהול הצפנת דיסק מלאה מאפשר פריסה מרוכזת לחלוטין במאמץ ניהולי מינימלי.

עדיין יש לך שאלות?

האם אתה זקוק לעזרה בהחלטה איזה פתרון מתאים לך?
צוות המכירות של Bitdefender ישמח לעזור .

מעוניין בהדרכה?

קבע פגישה עוד היום

מניעה וזיהוי מתקדמים מהדור הבא המבצע תיקון אוטומטי

יכולות זיהוי ההתנהגות והמניעה הטובות בעולם המבוססות מניעת איומים מתקדמים בתשתית ארגונית. לאחר זיהוי איום פעיל, התגובה האוטומטית נכנסת לפעולה ולחסימת נזק נוסף או תנועות רוחביות.

יכולות מניעה מתקדמת

עם יכולות מניעה מתקדמות כגון PowerShell Defense, הגנה מפני ניצול וזיהוי אנומליות  GravityZone Ultra חוסם התקפות מודרניות מוקדם יותר בתהליך ההתקפה, בגילוי מראש של , ניטור התקפות בארגון מספק לך אבטחה יציבה. שיפורי EDR כגון זיהוי אנומליה מסייעים למתן תוקפים שיודעים לפרוץ את המערכת שלך ,לזהות ולחסום התנהגות חריגה בהתבסס על ההסתברות של סיכון.

 

הגנה מפני מתקפות רשת

שכבה חדשה של הגנה מפני התקפות שמטרתן לקבל גישה למערכת על-ידי ניצול פרצות ברשת. הרחבת אזורים מוגנים, עכשיו עם אבטחה רשת החוסמת איומים כמו התקפות Brute Force, גניבת סיסמאות, פרצות רשת , האיומים מזוהים בצורה רחבה יותר ונחסמים בטרם עת .

חקירה ותגובה של אירועים בתקורה נמוכה

התראה מהירה מיון וחקירת אירועים באמצעות שימוש בציר הזמן של המתקפה ובתוצאות סריקת Sandbox מאפשר לצוות ההגנה תגובה מהירה לאירוע ולמנוע את ההתקפות .

כיסוי בפלטפורמות שונות ואופציה לשילוב צד שלישי API

Ultra מכסה את כל נקודות הקצה של הארגון, המפעילות את Windows, Linux או Mac, בתשתיות פיזיות, וירטואליזציה או ענן, ומספק אבטחה עקבית בכל התשתית. תומך באינטגרציה עם כלי פעולות אבטחה קיימים (כולל Splunk) וממוטב לטכנולוגיות של מרכזי נתונים, כולל כל hypervisors העיקריים.

שילוב של צוות אנושי וניתוח סיכונים של נקודות הקצה

ניתוח סיכונים רציף באמצעות מאות גורמים כדי לחשוף ולתעדף סיכונים לנקודות הקצה של הארגון, דבר המאפשר פעולות הקשחה אוטומטיות. הוא מזהה פעולות והתנהגויות של משתמשים המהווים סיכון אבטחה לארגון כגון שימוש בדפי אינטרנט לא מוצפנים לכניסה לאתרים, ניהול סיסמאות לקוי, שימוש ב- USBs שנפרצו, זיהומים חוזרים ונשנים וכו '.

שכבות הגנה

מניעת פריצה עבור מוצרים וטכנולוגיות ללא חתימות, מתאפשר באמצעות  בינה מלאכותית מקומית ובענן מתקדמת, טכנולוגיות ניתוח התנהגות, SandBox משולב והקשחת מכשירים פועלות כהגנה שכבתית יעילה ביותר מפני איומים מתוחכמים.

זיהוי מתקפות מקצה לקצה

זיהוי התקפות קדם ופוסט מאפשרת לאנליסטים אבטחה לבצע ניתוח יסודיים הן על התקפות חסומות והן על פעילויות חשודות מתמשכות.